Przegapiłem podsumowanie czerwca i lipca ze względu na przeprowadzkę (o czym napiszę we wpisie).

Oto podsumowanie sierpnia 2020.

 

Przez ostatnich kilka tygodni działo się u mnie dużo ze względu na przeprowadzkę oraz zmianę pracy.

Na początku lipca przeprowadziłem się z Katowic do Warszawy co wiązało się z ogromem pracy. Wraz z przeprowadzką zmieniłem również pracę (nadal pracuję na etacie jako kontroler finansowy).

 

Więc oprócz pracy związanej z całą logistyką potrzebowałem też sporo czasu na aklimatyzację w nowych środowiskach. Przez to zaniedbałem pracę nad innymi aspektami, do których dopiero teraz z ogromnym trudem wracam.

Nie było czytania, nie było sportu, nie było realizacji innych zadań.

 

Dlatego też to podsumowanie jest nieco inne niż poprzednie. Nie będę tym razem wypisywać celów bo też w ogóle się do nich nie przybliżyłem, a może wręcz nawet się od nich oddaliłem.

 

Po co ta cała przeprowadzka? Niebawem skończę 33 lata. Wraz z żoną postanowiliśmy coś w życiu zmienić i ruszyć z miejsca i uznaliśmy, że Warszawa będzie najlepsza pod względem rozwoju w każdej dziedzinie.

Jak wiecie z moich podsumowań, niektórymi z moich celów są inwestycje w nieruchomości, stworzenie firmy, studia, nowe projekty blogowo-internetowe.

Wydaje mi się, że Warszawa pozwoli spełnić mi te cele ze względu na większą dostępność wszystkiego – ludzi, miejsc, kursów, itd.

Czas pokaże. A ja to pokaże w kolejnych podsumowaniach.

 

Tymczasem nagrałem krótki vlog powiązany z tym podsumowaniem. Zapraszam 🙂

 

 

 

A jak Tobie minął sierpień?

 

 

Newsletter  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.