Książki

Przeczytane w 2019 roku

Książka o człowieku, który na naszych oczach zmienia świat. Gdy normalni ludzie myślą gdzie wyjechać na weekend albo co obejrzeć w kinie, Elon myśli jak zasiedlić Marsa lub jak stworzyć jeszcze lepsze samochody elektryczne.

Niesamowicie inspirująca historia o tym, że absolutnie wszystko jest możliwe. Jednak, aby spełnić swoje marzenia, trzeba wiele poświęcić.

4.7/5

Książka, która może zupełnie zmienić myślenie na temat pracy oraz na temat oszczędzania.

Jeśli myślisz, że praca na etacie i oszczędzanie na “OKO” to idealne rozwiązanie to autor książki ma wiele argumentów za tym, że jest to jedno z najgroszych rozwiązań na drodze do finansowej wolności.

4.5/5

W tej książce zostały opisane fundamenty dobrego życia. Można mówić wiele o celach, o rozwoju, o inspiracji itd, ale bez fundamentów nie zbuduje się niczego trwałego.

Nie jest to książka łatwa w odbiorze i na pewno nie powinno jej się czytać jak najszybciej, byle przeczytać. Jest to książka, która pozwala od podstaw ułożyć swoje myślenie i działanie.

5/5

Dla osób posiadających własną firmę lub chcących swoją firmę założyć, jest to książka obowiązkowa.

Często firmy tworzone są z chęci zysku. Rzucamy się w wir pracy i po czasie się wypalamy bo ani nie mamy wizji tej firmy ani ustalonych procesów.

Mit przedsiębiorczości jest właśnie o procesach, które krok po kroku pozwolą Ci stworzyć dobrze funkcjonującą firmę.

5/5

Fenomenalna książka o jednym z najbogatszych ludzi w historii, o którym w zasadzie mało kto mówi. 

A jednak zasady jakimi kierował się John można z powodzeniem zastosować i dzisiaj.

5/5

Aktualnie czytam